Galeria

Domki nad morzem Balfala

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, na których przedstawiamy nasze luksusowe domki nad morzem. Urządzając je zadbaliśmy o każdy szczegół, bo chcieliśmy stworzyć klimatyczne miejsce do wypoczynku. Domki apartamentowe Balfala to nie tylko wysoki standard wykończenia i wyposażenia, ale i indywidualne podejście. Każdy domek jest inny, ale łączy je jedno – najwyższa funkcjonalność, dzięki której Wasze wakacje nad morzem z rodziną będą niezapomniane.

W naszych domkach możecie poczuć się jak na łące, w ogrodzie pełnym tulipanów,  w Nowym Jorku, a jeśli jeszcze bardziej chcecie się wczuć w klimat, to polecamy cztery nowe domki w stylu marynistycznym. Zachód słońca, jacht mknący wśród morskich fal, czy latarnia morska królujące na naszych fototapetach i panoramach kuchennych, świetnie wpisały się w morską stylistykę. Wszystko zostało uzupełnione dodatkami w odpowiedniej kolorystyce. Marynistyczne poduchy, skrzynie drewniane, wiosło na ścianie, lampy i lampki nocne, sieć czy kotwica, to dodatkowe elementy budujące klimat naszych domków. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a potem do kontaktu w celu rezerwacji.

Wnętrza domków

Ostrowo - szeroka plaża na Bałtykiem

Nasze domki nad morzem i Ostrowo są położone ok. 800 m od pięknej, piaszczystej plaży. Nadbałtyckie plaże w tym rejonie należą do najpiękniejszych, dlatego warto spędzić tutaj wakacje z dziećmi. Szeroki pas miękkiego, złotego piasku pozwala wypoczywać bez tłoku, a nadmorski las zachęca do długich spacerów. Idąc wzdłuż plaży w jedną stronę można dotrzeć na Przylądek Rozewie, a w drugą stronę aż do Dębek. 

Po refulacji wykonanej w 2019 r plaża w Ostrowie należy do jednych z najszerszych plaż nad Bałtykiem. Dzięki temu nawet w szczycie wakacyjnego sezonu nie ma problemu ze znalezieniem wystarczającej ilości miejsca, gwarantującej spokojny i przyjemny wypoczynek nad morzem.

Kącik zabaw

Dbamy nie tylko o nasze luksusowe domki nad morzem, ale również o ich otoczenie. Zobaczcie teraz, jak nasz ośrodek domków nad morzem prezentuje się z zewnątrz. Nowoczesność miesza się z tradycją, co jest dowodem na to, że oba te style mogą się łączyć, tworząc udane połączenie. Mamy nadzieję, że podoba Wam się to, co widzicie i już zastanawiacie się, kiedy możecie do nas zawitać. Domki nad morzem Balfala czekają na Was. Sprawdźcie cennik domków i wybierzcie odpowiedni termin .

Dla najmłodszych zbudowaliśmy kącik zabaw. W sumie są dwa, bo dla każdych 4 domków po jednym. Jest w nim między innymi domek dla dzieci do zabawy, w którym jest zabawkowa, drewniana kuchnia,  stolik na którym można np.malować, czy grać w gry planszowe, które są na wyposażeniu domku. Te i inne atrakcje – między innymi huśtawka, przy jednym z domków zjeżdżalnia, przy drugim bujany konik dwuosobowy –  są specjalnie dla Waszych dzieci.

Kącik zabaw jest mały ale przytulny. Tuż obok, w bezpośrednim  sąsiedztwie jest przepiękny plac zabaw z ogromnym statkiem i całą masą innych atrakcji w postaci huśtawek, zjeżdżalni, schowków do zabawy i wielu, wielu innych elementów dziecięcej małej architektury.

Tereny rekreacyjne i zielone wokół Balfali

domki Balfala i piękny teren do zabaw dla dzieci
domki nad morzem apartamenty
domki apartamentowe dla rodzin z dziećmi
las ostrowo plaża najszersza