Cennik

Pricing Table

Pricing for demo only

Basic Plan
$37

Billed per Year

14 Days Free Trial
All Features Included
All Designs Included
Premium Support
Unlimited Sites
Auto Updates

Pro Plan
$78

Billed per Year

14 Days Free Trial
All Features Included
All Designs Included
Premium Support
Unlimited Sites
Auto Updates

Ultimate Plan
$84

Billed per Year

14 Days Free Trial
All Features Included
All Designs Included
Premium Support
Unlimited Sites
Auto Updates

Be up-to-date and start professional website right now!

Rife is powerful Multipurpouse WordPress Theme with many cool features and various plugins support.

Your site will run very well no matter what device your users will use. Rife is just highly responsive theme!

Przyjedź odpocząć nad polskim morzem!

Cennik 2023

Komfortowe domki nad morzem Balfala
domki 4-6 osobowe

Sezon Niski

5.05 do 30.05

09.09 do 30.09

minimalny czas pobytu 2 doby

cena uzależniona od ilości osób długości pobytu

 

Pierwszy okres wypoczynkowy dla najbardziej stęsknionych wczasowiczów za odpoczynkiem nad morzem. 

 

W korzystnej cenie wynajmujecie ogrzewane, komfortowe i klimatyczne  domki apartamentowe.

 Sezon średni

3.06 do 22.06

2.09 do 9.09

minimalny pobyt 3 doby

cena uzależniona od ilości osób i długości pobytu

Lubiany czas wypoczynku nad morzem. Chętnie wybierany przez rodziny z małymi dziećmi, osoby pracujące zdalnie i seniorów,  którzy miło spędzą czas nad morzem w Balfali, w korzystnej cenie.

 

 

 Sezon średni

od 22.06 do 13.07

17.08 do 1.09

 

cena uzależniona od ilości osób długości pobytu

Początek i koniec szkolnych wakacji, to coś dla tych, którzy chcą spędzić wakacje nad morzem w spokojnej atmosferze. Spraw radość swoim najbliższym spędzając z nimi wspólny czas w komfortowych domkach nad morzem.

Usługi, opłaty dodatkowe

 Sezon Wysoki

od 13.07 do 17.08

cena uzależniona jest od długości pobytu oraz ilości osób w domku

Wypoczynek w Balfali w najbardziej popularnym czasie urlopowym, w szczycie wakacyjnego sezonu  urlopowego.

Oferta specjalna, oferty last minute

 

Zarezerwuj domek do 18 maja, na minimum 3 doby w okresie od 4 do 30 maja, czwartą dobę dostaniesz u nas w gratisie

Oferta specjalna
w Boże Ciało

dotyczy tygodnia, w którym przypada Boże Ciało

 

 

Pobyty minimum 3 dobowe. Urlop dla sprytnych. Czas, w którym połączysz wolne dni świąteczne z dodatkowym urlopem.

 doba – 490 zł

4 doby i cena jest atrakcyjniejsza – otrzymasz 5% rabatu

5 dób i więcej  – otrzymasz 10% rabatu

Cena dotyczy wynajmu domku przez 4 osoby, w cenie – przy skorzystaniu z oferty specjalnej, nie pobieramy również opłaty miejscowej

Dbamy o Twój komfort wypoczynku


W sezonie średnim oraz wysokim 6 domków wynajmujemy od soboty do soboty 1 z domków wynajmujemy systemie nieregularnym - możliwy przyjazd i wyjazd w inne dni tygodnia

Opłata klimatyczna wg stawki gminnej
3 zł/osoba/doba

Ostrowo, w którym znajdują się domki wypoczynkowe Balfala to nadmorska miejscowość relaksu, w której pobierane są dodatkowe opłaty klimatyczne. Potwierdzają one, że jest to miejsce o wyjątkowo korzystnym klimacie i czystym powietrzu

Pranie rzeczy osobistych na życzenie gościa wsad 25 zł

Dodatkowa wymiana pościeli podczas pobytu do 7 dni komplet 25 zł.

Klimatyzacja 30 zł doba. To Ty, jako nasz gość w Balfali decydujesz każdego dnia, czy z usługi chcesz skorzystać, czy też nie. Płacisz tylko wtedy, gdy użytkujesz. Taki zabieg pozwolił nam na utrzymanie cen z zeszłego sezonu, pomimo znacznego wzrostu cen prądu

Dodatkowe sprzątanie w trakcie pobytu 70 zł.

Wystawiamy na życzenie faktury VAT. Faktury na zadatek płatny przelewem możliwy jest, jeśli  w dniu przelewu uzyskamy od Państwa stosowną informację  wraz z podaniem  niezbędnych  danych. 

Kosze śniadaniowe – usługa dodatkowo płatna

Kosze przynoszone z gospodarstwa agroturystycznego, z którym współpracujemy.

Do wyboru są 4 zestawy

Jajka i potrawy z nich przygotowane – od szczęśliwych kurek

Owoce, warzywa z przydomowego ogrodu.

Sałatka, pasztet własnej roboty, deserki w słoiczkach – to i wszystko inne przygotowane przez sympatyczną Panią Ewę!

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji!

zestawy śniadaniowe

domki nad morzem balfala Ostrowo Karwia Jastrzębia góra noclegi ze śniadaniem
domki apartamenty o podwyzszonym standardzie ze sniadaniami
wypoczynek nad morzem, śniadania
noclegi ze śniadaniem

Regulamin

  1. e.
   1. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie letniskowych Balfala Domków  nad morzem .
   2. Rezerwacji dokonać można telefonicznie (nr 661-399-594) lub elektronicznie ( biuro@balfala.pl).
   3. Potwierdzeniem rezerwacji wstępnej jest wpłata zadatku na konto podane na stronie. W przypadku braku zaksięgowania umówionej kwoty w ciągu 2 dób, rezerwacja automatycznie ulega anulowaniu. Wysokość zadatku ustalana jest indywidualnie i zależy od czasu, w jakim jest rezerwacja oraz długości pobytu w ośrodku.
   4. Na życzenie Gości wystawiamy faktury VAT. Prosimy o  poinformowanie przy dokonywaniu rezerwacji, o chęci uzyskania dokumentu oraz podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury.
   5. Wydanie kluczy do domku, następuje po zapłacie pozostałej do uiszczenia kwoty oraz kaucji. Opłata pobierana jest od Gościa  w formie gotówki. Kaucję zwracamy w ciągu 3 dni roboczych od wymeldowania na konto, przy stwierdzeniu braku uszkodzeń i wyposażenia w domku.
   6. O chęci przedłużenia pobytu należy poinformować telefonicznie najpóźniej w dniu poprzedzającym wcześniej planowany wyjazd. Uwzględniamy życzenia przedłużenia pobytu w miarę dostępności wolnych domków w ośrodku Balfala domki nad morzem .
   7. W przypadku przekroczenia deklarowanej  liczby osób korzystających z domku (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty. Dotyczy to również przywiezienia na teren Balfala domki nad morzem zwierząt. 
   8. Nie pobieramy opłaty za sprzątanie końcowe, chyba że zostanie zostawiony rażący nieporządek. W takim wypadku opłata za sprzątanie wynosi 200 zł.
   9. Używanie klimatyzacji możliwe jest tylko przy zamkniętych oknach i dzrzwiach. Należy wyłączyć klimatyzację w przypadku wyjścia z  domku – nie należy pozostawiać włączonej klimatyzacji w obiekcie podczas przebywania poza obiektem.  Nieprzestrzeganie niniejszego punktu regulaminu może skutkować nałożeniem dodatkowej opłaty  za zużycie prądu  oraz kosztów naprawy urządzenia, o ile ulegnie awarii.
   10. Opłata pobierana jest  za dodatkową wymianę pościeli – 25 zł/komplet. Istnieje również możliwość zlecenia usługi prania – 25 zł jedno pranie.
   11. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotów będących własnością gości (w tym: pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe, sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty stanowiące wartość naukową lub artystyczną).
   12. Mając na uwadze bezpieczeństwo przeciwpożarowe i komfort mieszkańców, w pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz używania jakichkolwiek przyrządów służących ogrzewaniu lub schładzaniu domku energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe (farelki, grzejniki, wentylatory itp.).
   13. Granie w piłkę jest zabronione na terenie ośrodka. W piłkę można grać w miejscu do tego przeznaczonym, tj. na terenie kompleksu rekreacyjnego znajdującego się w naszym bezpośrednim sąsiedztwie.
   14. W trosce o nasze środowisko, prosimy o segregowanie śmieci. Kosze znajdują się na posesji. Kosze opatrzone zostały  odpowiednimi  kolorami, zgodnymi z ogólnymi wytycznymi, ułatwiającymi naszym Gościom dbałość o porządek.
   15. Dbając o  komfort wypoczynku naszych gości prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 8:00.
   16. Parkowanie samochodów możliwe jest tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu, parkingu znajdującym się obok posesji (lub innym, wskazanym przez właściciela Domków nad morzem Balfala)
   17. Właściciel zastrzega sobie prawo do zakwaterowania gości w domku, który ma aktualnie do dyspozycji.  Wszystkie domki mają w Balfali ten sam standard i  takie same wyposażenie (za wyjątkiem domku z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, który posiada dodatkowe rozwiązania, ułatwiające osobom niepełnosprawnym korzystanie z domku). Pozostałe różnice dotyczą głównie  usytuowania domku na posesji.
   18. W przypadku awarii lub konieczności naprawienia wyposażenia domku,  w razie nieobecności gościa, właściciel zastrzega sobie prawo do wejścia  do środka, również pod nieobecność wynajmującego, po wcześniejszym poinformowaniu osób w domku przebywających, o potrzebie  dokonania napraw.
   19. Ośrodek  przyjmuje zwierzęta tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem oraz za opłatą 25 i 50 zł ( w zależności od wielkości psa) doba przy pobytach krótszych niż 7 dni, przy pobytach dłuższych opłata jednorazowa 250 zł . POBYT PSÓW:
    a. Na terenie Domków Balfala dopuszcza się obecność psów po uiszczeniu należytej opłaty.
    b. Właściciel psa na terenie Domków Balfala zobowiązany jest do prowadzenia go na smyczy oraz do załatwiania potrzeb fizjologicznych TYLKO POZA posesją. 
    c. Właściciel psa odpowiada materialnie za szkody wyrządzone przez psa.
    d. Zabrania się pozostawiania psa samego w domku. Właściciel psa zobowiązany jest do dopilnowania, aby jego pies nie zakłócał wypoczynku innych gości
   20. opłata za psa jest z wiązana z koniecznością zamówienia firmy zewnętrznej do sprzątania i ozonowania domków, specjalizującej się w usuwaniu alergenów, sierści i zapachów.
   21. Doba hotelowa kończy się o godzinie 10:00, a zaczyna o godzinie 16:00 (prosimy o telefon w dniu poprzedzającym przyjazd i podanie orientacyjnej godziny przyjazdu – jeśli domek będzie przygotowany wcześniej, od razu Państwa zakwaterujemy).
   22. W trakcie przekazywania domku do Państwa dyspozycji zostaje pobrana kaucja, (w wysokości 300zł), która zostaje zwracana w dniu wyjazdu przy braku zniszczeń, uszkodzeń i zabrudzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania domku. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia powstałe z jego winy. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia jakichkolwiek elementów będących częścią wyposażenia należy powiadomić o tym właściciela oraz uiścić opłatę stanowiącą wartość zaginionej lub uszkodzonej rzeczy.
   23. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi, zgodnie z przepisami KC. Jeśli to jest możliwe, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, możemy zaproponować inny termin, w którym zadatek zostanie wykorzystany.  W przypadku skrócenia pobytu, gość zobowiązany jest do pokrycia  kosztów za niewykorzystany okres pobytu.
   24. Regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zadatku. Prosimy o przemyślane rezerwacje (zastosowanie mają przepisy KC dotyczące zadatku, w myśl którego nie ulega on zwrotowi). W razie ewentualnych sporów dotyczących wykonania umowy, w pierwszej kolejności strony zobowiązują się do polubownego rozwiązania konfliktu

RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)

Dane osobowe

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tomasz Cieślak prowadzący działalność w Mikołajewie 21F, 95-045 Parzęczew, wpisany do rejestru przedsiębiorców Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP:6681256317 (dalej: Administrator).

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8)Administrator przetwarza dobrowolnie podane przez użytkowników Serwisu dane osobowe, jedynie w celu: udzielania odpowiedzi na zapytania użytkowników kierowane przy użyciu formularza kontaktowego, w następującym zakresie:

  1. imię i nazwisko
  2. adres e-mail
  3. numer telefonu

9)W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych Administrator działa w oparciu o wewnętrzne procedury i zalecenia, zgodne z odpowiednimi aktami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych, a w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.

10) Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, iż dane osobowe są:

-przetwarzane zgodnie z prawem;

-zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami;

-merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane;

-przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

11.) Śniadania- śniadania szykowane są przez firmę zewnętrzną. Przywożone są między godziną 8:30 a 9:00. 
O chęci skorzystania z usługi należy nas powiadomić najpóźniej do godziny 11 dnia wcześniejszego.

12) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

 

 

Skontaktuj się

Tomek Cieślak

tel. +48 661 399 594

e-mail: biuro@balfala.pl

Ostrowo 84-105

ul. Bielawska 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.