Cennik

Pricing Table

Pricing for demo only

Basic Plan
$37

Billed per Year

14 Days Free Trial
All Features Included
All Designs Included
Premium Support
Unlimited Sites
Auto Updates

Pro Plan
$78

Billed per Year

14 Days Free Trial
All Features Included
All Designs Included
Premium Support
Unlimited Sites
Auto Updates

Ultimate Plan
$84

Billed per Year

14 Days Free Trial
All Features Included
All Designs Included
Premium Support
Unlimited Sites
Auto Updates

Be up-to-date and start professional website right now!

Rife is powerful Multipurpouse WordPress Theme with many cool features and various plugins support.

Your site will run very well no matter what device your users will use. Rife is just highly responsive theme!

Komfortowe domki nad morzem Balfala 4+2
Cennik 2022

Cena  wynajęcia domku uzależniona jest od terminu pobytu oraz ilości osób. Prosimy o kontakt mailowy.

Nasz adres biuro@balfala.pl

Klimatyzacja/ogrzewanie w cenie wynajmu

Dodatkowe opłaty

Opłata klimatyczna wg stawki gminnej 2,50 zł/osoba/doba

Pranie na życzenie gościa 1 wsad 15 zł

Wymiana pościeli komplet 20 zł

Przy pobytach krótszych niż 3 doby  pobieramy opłatę za sprzątanie  końcowe 150 zł

Klimatyzacja i ogrzewanie gratis. Przy używaniu klimatyzacji przy otwartych oknach lub pozostawienie domku z włączonym urządzeniem bez kontroli, pobierana jest opłata  100 zł + ewentualne koszty naprawy urządzenia w przypadku, gdy został  uszkodzone ze względu  na niewłaściwe  użytkowanie. 

Wystawiamy na życzenie faktury VAT. Faktury na zadatek płatny  przelewem możliwy jest, jeśli  w dniu przelewu uzyskamy od Państwa stosowną informację  wraz z podaniem  niezbędnych  danych. 

Aktualne promocje

WEEKEND MAJOWY W BALFALI

Weekend majowy nad morzem? Pusta plaża, błoga cisza i spokój. Czemu nie?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej – przedłużony weekend majowy w domkach Balfala

Napisz do nas, wyślemy Ci ofertę.

Zachęcamy i zapraszamy do spędzenia majówki w naszym rodzinnym ośrodku w urokliwym Ostrowie, w naszych domkach – apartamentach

Bardzo się cieszymy jeśli do nas wracacie!

Nic nie sprawia nam większej przyjemności  jak fakt, że ponownie chcecie do nas przyjechać. Dlatego zawsze  naszym stałym gościom  w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień proponujemy rabat.

Wrześniowe Grzybobranie

Wypoczynek nad morzem w ciszy i spokoju? Nadmorskie grzybobranie?

Skorzystaj z wrześniowej oferty promocyjnej i wykorzystaj ten piękny okres, gdy na plaży w Ostrowie jest mało turystów, a w pobliskich lasach znaleźć można mnóstwo grzybów.

Oferujemy obniżenie ceny o 10% za minimum 10 dniowy pobyt w terminie od 1.09.2021 do 19.09 

Regulamin

   1. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie letniskowych Domków nad morzem  Balfala.
   2. Rezerwacji dokonać można telefonicznie (nr 661-399-594) lub elektronicznie ( biuro@balfala.pl).
   3. Potwierdzeniem rezerwacji wstępnej jest wpłata zadatku na konto podane na stronie. W przypadku braku zaksięgowania umówionej kwoty w ciągu 2 dób, rezerwacja automatycznie ulega anulowaniu. Wysokość zadatku ustalana jest indywidualnie i zależy od czasu, w jakim jest rezerwacja oraz długości pobytu w ośrodku.
   4. Na życzenie Gości wystawiamy faktury VAT. Prosimy o  poinformowanie przy dokonywaniu rezerwacji, o chęci uzyskania dokumentu oraz podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury.
   5. Wydanie kluczy do domku, następuje po zapłacie pozostałej do uiszczenia kwoty i zameldowaniu Gości w zarezerwowanym domku. Opłata pobierana jest od Gościa  w formie gotówki.
   6. O chęci przedłużenia pobytu należy poinformować telefonicznie najpóźniej w dniu poprzedzającym wcześniej planowany wyjazd. Uwzględniamy życzenia przedłużenia pobytu w miarę dostępności wolnych domków w ośrodku domki nad morzem Balfala.
   7. W przypadku przekroczenia deklarowanej  liczby osób korzystających z domku (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty. Dotyczy to również przywiezienia na teren domków nad morzem Balfala zwierząt.  
   8. Opłata pobierana jest  za dodatkową wymianę pościeli – 20 zł/komplet. Istnieje również możliwość zlecenia usługi prania – 15 zł jedno pranie.
   9. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotów będących własnością gości (w tym: pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe, sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty stanowiące wartość naukową lub artystyczną).
   10. Mając na uwadze bezpieczeństwo przeciwpożarowe i komfort mieszkańców, w pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz używania jakichkolwiek przyrządów służących ogrzewaniu lub schładzaniu domku energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe (farelki, grzejniki, wentylatory itp.).
   11. Granie w piłkę jest zabronione na terenie ośrodka. W piłkę można grać w miejscu do tego przeznaczonym, tj. na terenie kompleksu rekraacyjnego znajdującego się w naszym bezpośrednim sąsiedztwie.
   12. W trosce o nasze środowisko, prosimy o segregowanie śmieci. Kosze znajdują się na posesji. Kosze opatrzone zostały  odpowiednimi  etykietami, ułatwiającymi naszym Gościom dbałość o porządek.
   13. Dbając o  komfort wypoczynku naszych gości prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 8:00.
   14. Parkowanie samochodów możliwe jest tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu, parkingu znajdującym się obok posesji (lub innym, wskazanym przez właściciela Domków nad morzem Balfala)
   15. Właściciel zastrzega sobie prawo do zakwaterowania gości w domku, który ma aktualnie do dyspozycji.  Wszystkie domki mają w Balfali ten sam standard i  takie same wyposażenie (za wyjątkiem domku z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, który posiada dodatkowe rozwiązania, ułatwiające osobom niepełnosprawnym korzystanie z domku). Pozostałe różnice dotyczą jedynie  usytuowania domku na posesji.
   16. W przypadku awarii lub konieczności naprawienia wyposażenia domku,  w razie nieobecności gościa, właściciel zastrzega sobie prawo do wejścia  do środka, również pod nieobecność wynajmującego, po wcześniejszym poinformowaniu osób w domku przebywających, o potrzebie  dokonania napraw.
   17. Ośrodek nie jest przygotowany na przyjmowanie zwierząt.
   18. Doba hotelowa kończy się o godzinie 10:00, a zaczyna o godzinie 16:00 (prosimy o telefon w dniu poprzedzającym przyjazd i podanie orientacyjnej godziny przyjazdu – jeśli domek będzie przygotowany wcześniej, od razu Państwa zakwaterujemy).
   19. W trakcie przekazywania domku do Państwa dyspozycji zostaje pobrana kaucja, (w wysokości ceny wynajmu domku za jedną dobę), która zostaje zwracana w dniu wyjazdu przy braku zniszczeń, uszkodzeń i zabrudzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania domku. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia powstałe z jego winy. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia jakichkolwiek elementów będących częścią wyposażenia należy powiadomić o tym właściciela oraz uiścić opłatę stanowiącą wartość zaginionej lub uszkodzonej rzeczy.
   20. W przypadku odwołania rezerwacji do tygodnia przed  planowanym przyjazdem lub w przypadku skrócenia pobytu, gość zobowiązany jest do pokrycia  kosztów za niewykorzystany okres pobytu. Właściciele dołożą wszelkich starań aby wynająć domek nowym gościom.  Wówczas zwrócone zostaną na konto gościa koszty, które poniósł  anulując rezerwację lub skracając pobyt.
   21. Regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zadatku. Prosimy o przemyślane rezerwacje (zastosowanie mają przepisy KC dotyczące zadatku, w myśl którego nie ulega on zwrotowi). W razie ewentualnych sporów dotyczących wykonania umowy, w pierwszej kolejności strony zobowiązują się do polubownego rozwiązania konfliktu

RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)

Dane osobowe

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tomasz Cieślak prowadzący działalność w Mikołajewie 21F, 95-045 Parzęczew, wpisany do rejestru przedsiębiorców Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP:6681256317 (dalej: Administrator).

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8)Administrator przetwarza dobrowolnie podane przez użytkowników Serwisu dane osobowe, jedynie w celu: udzielania odpowiedzi na zapytania użytkowników kierowane przy użyciu formularza kontaktowego, w następującym zakresie:

  1. imię i nazwisko
  2. adres e-mail
  3. numer telefonu

9)W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych Administrator działa w oparciu o wewnętrzne procedury i zalecenia, zgodne z odpowiednimi aktami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych, a w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.

10) Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, iż dane osobowe są:

-przetwarzane zgodnie z prawem;

-zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami;

-merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane;

-przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

11) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

Skontaktuj się

Tomek Cieślak

tel. +48 661 399 594

e-mail: biuro@balfala.pl

Ostrowo 84-105

ul. Bielawska 4